poniedziałek, 7 maja 2012

W MOIM OGRODZIE...

ROZKOPANY!!!!
Tak jednym słowem można opisać na dzień dzisiejszy mój ogród. Zaplanowaliśmy na ten rok położenie w ogrodzie kostki brukowej. Wjechała kopara, wyryła dziurę i tak zostało....Nie żeby na stałe, ale MÓJ sam będzie kładł kostkę i to jedynie po pracy więc ciągnąć się to będzie zapewne do samej zimy. Na razie zakupiliśmy 140m ale to tylko część.
Również po zimie straty w ogrodzie są olbrzymie. Jeszcze z początkiem kwietnia zastanawiałam się, czy nie zlikwidować mojego skalniaczka ponieważ niewiele na nim odżywało. Żonkile, tulipany, mchy i znaczna większość roślin skalnych po prostu nie przeżyła. W całym ogrodzie zaś wypadło kilka świerczkow miniaturek, azalia, hortensje, różaneczniki nie mówiąc już o magnolii obsypanej pąkami i "skoszonej" przez mróz. Sami też wycięliśmy kilka tui i iglaków płożących sie poniewaz zawładnąć chciały całym ogrodem.
 
Na dzień dzisiejszy skalniak troszkę się ożywił i choć sąsiedztwo (wykopana dziura, gruz itp) nie sa sprzyjające to i tak wrzucam kilka zdjęc.....:)


CDN
7 komentarzy:

 1. Mimo wszystko i tak ładnie w ogrodzie... widzę, że masz oczko...jak sobie radzisz aby woda była czysta, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oczku mam ryby, ot takie zwykłe złapane na jeziorze więc raz w roku kupuję w zoologicznym taki specjalny środek do tego by woda nie mętniała. Niestety nie znam nazwy ale zawsze proszę sprzedawcę to coś mi poleci

   Usuń
 2. Ja bym tego skalniaka nie likwidowała. Cudnie Ci się ożywia:) A jak kociska się pięknie na nim prezentują:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skalniak super pomyślany a roślinki zawsze można dosadzić nowe. W moim ogrodzie po zimie tez mam trochę strat ale na bieżąco uzupełniam:))
  Pozdrawiam b

  OdpowiedzUsuń
 4. hmm...A co tu tak cicho?pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie , fajnie ;)
  Powiem szczerze że ten blog jest super ;))
  Tak trzymać !:D

  Zapraszam na bloga:
  http://takeasmile16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails