poniedziałek, 29 lipca 2013

PUK PUK

Puk, puk!!! Czy do mnie ktoś jeszcze zagląda?
Dawno mnie nie było, bo działo się , działo!!!
Niestety nie robótkowo ale naukowo. Zdobyłam wymarzone WYŻSZE  i od 11 lipca mogę w pełni poświęcać się jedynie przyjemnościom. Niestety wypadłam z transu robótkowego ale za to czerpię energię z ogrodu i czytania. Dzisiaj przedstawię Wam pozycje które ostatnio przeczytałam.

Córka ostatnio wybrała w Empiku jakąś książkę a ja korzystając z okazji 1+1 kupiłam" Sekrety Adama"
Zapowiadała się fajnie.
Adam, który czerpał z życia pełnymi garściami korzystając z uroków jakie oferuje mu życie człowieka sukcesu nagle zaczyna się zastanawiać nad sensem tego życia. Wyższe sfery, kobiety, sex, dobre auta nagle mu nie wystarczają a nawet ... Miało być fajnie.
Niestety język jakim jest ta książka napisana zupełnie mi nie odpowiada. Wulgaryzmy którymi często posługuje się autorka opisując liczne sceny z życia seksualnego Adama jakoś do mnie nie przemawiają. Zrezygnowałam po czterdziestu stronach . BUUU!!!
" Klub Matek Swatek. Operacja: Londyn" Ewa Stec
Niby niezła ale jak dla mnie zbyt wielu bohaterów, zbyt wiele wątków. Ja lubię zwykłe, wręcz banalne opowieści o  codzienności, o uczuciach ... Lubię romasidła zwłaszcza hisoryczne...No i w sumie to nie powinnam się czepiać bo fabuła niczego sobie tylko właśnie to , że czasem nie miałam pojęcia kto tu jest kim...Dotrwałam jednak do końca i w skali od 1 do 10 daję 7.
No i wspomniane wcześniej romansidło. Cóż tu napisać?
I żyli długo i szczęśliwie... 

I kolejny romans historyczny. Tym razem godny polecenia. Świetny romans z nutka zaskoczenia. Niby oczywiste a jednak...

Moje drogie jeżeli macie ochotę do mnie jeszcze zaglądać to zapraszam i z góry bardzo dziękuję za te odwiedziny. Postaram się teraz bywać częściej, i może zacznę coś dziergać...?

5 komentarzy:

 1. Moje gratulacje!!! Teraz czas na zasłużony odpoczynek, nie żałuj go sobie.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Czekam aż wrócisz z jakimś rękodziełem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaglądamy i gratulujemy! :) Teraz wypoczywaj, a na robótki jeszcze wróci czas, najpóźniej jesienią - tak przynajmniej u mnie bywa :) Co do książek, to raczej nie moje klimaty, ale lubię posłuchać opinii innych, więc pisz jak najwięcej! Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, serdecznie zapraszam na nową stronę Mojej Kolekcji Naparstków pod adresem http://naparstek.com.pl/ Obecnie do obejrzenia jest już ponad 400 okazów i dzielnie pracuję nad resztą! Wkrótce powstanie także baza sygnatur, certyfikatów, książek. Mam nadzieję, że stroną będzie ciekawa i przydatna.

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails