wtorek, 2 stycznia 2018

NOWE NIE ZAWSZE ZNACZY INNE

Witamy Nowy Rok.
Wielu z nas stawia sobie nowe cele do osiągnięcia, inni łudzą się nadzieją że wraz ze zmianą daty zmieni się wszystko...
I ja mam pewne postanowienia na ten rok. Czy uda się je zrealizować? Cóż, czas pokaże.
Jeśli chodzi o robótkowe postanowienia to z pewnością chciałabym nauczyć się szyć. Nie myślę tu o wielkich projektach lecz jedynie o to by umieć posługiwać się w stopniu podstawowym maszyną do szycia.
Tymczasem próbuję też innych technik. Właśnie dziś skończyłam makatkę do zrobienia której zabierałam się już od ładnych kilku m-cy.
Przed świętami powstały różnego rodzaju dekoracje. Część zdążyłam obfotografować, ale niestety wiele rozeszło się po ludziach bez wcześniejszych fotek. Na drzwi wejściowe zrobiłam wianek którego docelowo tam nie zawiesiłam. Pogoda( czyt. deszcz i wicher) odwiodła mnie od tego i w rezultacie wianek zawisł  w środku na drzwiach pomiędzy wiatrołapem a przedpokojem.


Z brzozowych gałązek stworzyłyśmy z Dorosłą choinkę. Zawiesiłam na niej głównie drewniane dekoracje.

 Jestem również winna wam informację na temat aniołkowego rozdania. Wygrała uczestniczka która zgłosiła swój udziała na Instagramie:)

4 komentarze:

 1. Ślicznosci poczynilas. No z tym konkursem to troszkę dlugo trwalo. Oj nieładnie. Rozumiem że mogło się coś stać i wogole ale słabo się wybronilas hihi:-) następnym razem po dupie dostaniesz. Dzięki za zabawe i graruluje zwyciezczyni, niestety insta nie mam, za dużo tego fb i blog mi wystarczy... Pozdrawiam i serdeczności w Nowym Roku życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwyciężczyni została poinformowana dokładnie w dniu losowania. W związku z tym iż ostatnio nie często tu bywam pojawiło się to opóźnienie. Sorry:)

   Usuń
 2. Bardzo klimatycznie u Ciebie i tak cieplutko; cudne dekoracje
  wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Thanks for all your efforts that you have put in this, It's very interesting Blog...
  I believe there are many who feel the same satisfaction as I read this article!
  I hope you will continue to have such articles to share with everyone!
  ดูหนัง

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails