niedziela, 30 grudnia 2012

DALSZE ROBÓTKOWANIE

Przedświąteczne przygotowania zabierały mnóstwo czasu i nie wszystko co robiłam pokazywałam na bieżąco. Na wielu blogach widzę podsumowania tego roku a dla mnie rok jeszcze się nie kończy bo muszę pokazać moje prace. Może a raczej na pewno z podsumowaniem przyjdzie mi zmierzyć się już po Nowym Roku. Dzisiaj pokazuje moje papierowe choinki . Dwie zrobione już dawno doczekały sie barwy złotej a dwie zrobione w ostatnim tygodniu przed świętami z konkretnej potrzeby MÓJ pomalował na biało. Tego to właśnie roku postanowiłam parapet praystroić na biało i kiedy na dwa tygodnie przed wigilią powiedziałam do MOJEGO, że chce na święta biały parapet to On mi na to " No wybacz, ale do świąt to ja już tego parapetu wymieniał nie będę." Tak więc dwie choinki w salonie , dwie w przedpokoju.

Na swiąteczny parapet dokupiłam też Grudniki i cyprysik. niestety doniczki czarne, plastikowe jednym słowem ble nie nadawały się do ekspozycji a że budżet świąteczny i tak znacznie był nadszarpnięty więc postanowiłam  wykorzystać resztki włóczek i zrobiłam osłonki na drutach.
Wiele dziś zdjęć choć moja córka -zapalona fotografka i tak ma pretensje, że ona tyle robi zdjęć a ja tak mało publikuje. cały czas namawia mnie na max długi świąteczny post. Może w styczniu jako wspomnienie...

4 komentarze:

 1. Śliczne ozdoby zrobiłaś! Osłonki na doniczki wyszły super! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładniutko się prezentuje ten świąteczny wystrój :)))) Szczęścia Ci życzę na ten nadchodzący Nowy Rok :))) pozdrawiam cieplutko Viola

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadam z rewizytą :) Oczarowały mnie Twoje choineczki! Kurka, szkoda że wcześniej ich nie wykukałam u Ciebie, bo chętnie bym sobie zrobiła na Święta :) Osłonki na doniczki też bomba, na to nie wpadłam... :P Bardzo mi się tu podoba, przyznam. Czekam na kolejny post :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku życzę.

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails