niedziela, 23 maja 2010

OGRODOWY ZAWRÓT GLOWY

Nie , nie , nie o ogrodzie dziś będzie choc zdjęc na dysku niemało no i poniekad ogród sprawcą jest mojej nieczestej tu obecności pisemnej . Ślęczę w ogrodzie duuuuuuuużo i cieżko , że tak powiem . Robótkowo więc mizernie , choc nie powiem bym nic nie dziubała. Zawsze coś się grzebie lecz pokazac moge tylko drobiazg który zrobiłam mojemu synkowi który jutro jedzie na całodniową wycieczkę i zabiera na nią (po raz pierwszy ) komórkę . A więc.....Tadam!!!!!
A dzisiaj po raz kolejny któryś rok z rzędu odwiedzilam sąsiednie miasteczko z powodu odbywających się tam dni wikliny . Kilkunastu artystów wystawiało tam swoje prace . Wielu miło opowiadało o tym co robią i na prawdę można było fajnie pogadac ale trafiłam też na niezbyt miłą panią która uważała , że "ONA -ARTYSTKA" to ......, a "WY -ZWYKLI LUDZIE "- to...... .Nie uświadamiałam tej pani , że na codzień potrafię wyszydełkowac równie ciekawe prace co ona . Cóż, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi . No i kilka zdjęcNajbardziej podobało mi się ....
Albo nie . Podobały mi się wyroby z szamotu . Cudne , we wspaniałej kolorystyce ,z ciekawymi elementami zdobniczymi . Bardzo ładne .A to mój nabytek:
A najbardziej podobaly mi sie jedwabno -filcowe szale . Wspaniałe , boski , lekkie i......nie stac mnie na nie . Mój nadworny fotograf niestety nie zrobił fotki tych cudeniek ale możecie zajżec na strone tej artystki . Uwierzcie jednak , że szale te w blasku majowego słońca posyłającego swe promyki poprzez gałęzie drzew są o nieba piękniejsze . Zwłaszcza jeden byl cudny . Chabrowy z żółtymi kwiatami ......Mam go przed oczyma , przecudny!!!!!!
A ja nabyłam rower . Co prawda jeździc się na nim nie da ale będzie miłą ozdoba mojego ogrodu (tak myślę)
A ze spraw bardziej banalnych . Kupiłam tez kosz na bieliznę do mojej nowootwartej pralni .no i wejdźcie do Alei Sztuki
Warto!!!11

3 komentarze:

 1. Mam identyczny kosz. Dobrze się sprawdza, poza tym, że po kilku miesiącach urwała się rączka do otwierania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne etui zrobiłaś.Na takie targi zawsze warto pójść choćby pooglądać.Kosz super. Ja mam taki mniejszy włoczki w nim trzymam. Dostałam używany jakieś 10 lat temu i nadal służy.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdraszczam takiej fajnej impezy:)
  Matko wiklina chodzi za mną a nie mam gdzie poćwiczyć:(
  Przedmioty z szamotu cudne

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails