piątek, 16 maja 2014

ROZMAITOŚCI

Pisałam ostatnio o papierowej wiklinie która zachwyca mnie od dawna. Postanowiłam zgłębić jej tajniki i oto kolejne moje "DZIEŁO?".
Zanim jednak pokażę muszę Wam powiedzieć, że najbardziej podobał mi się niepomalowany ale ze względów praktycznych postanowiłam prysnąć go lakierem bezbarwnym i co? Klops zszarzał i zrobił sie ble...Szybka reanimacja, biała farba i teraz wygląda tak
Może i nie jest idealny ale jestem z siebie dumna:)))

Kolejna moja praca to chustecznik, który czekał na swoją kolej kilka lat.Postanowiłam go pomalować na biało, postarzyć i dodatkowo ozdobić papierem i koronką. Na koniec całość miała być pomalowana lakierem bezbarwnym i znów klops:( Zakupiony lakier miał być bezbarwny, okazał się różowy a po pomalowaniu wyszedł zielony...Serio, po wyschnięciu nadał całości zielonkawy odcień . I znów reanimacja i malowanie na nowo białą farbą.  I tak już zostało.I na koniec muszę wspomnieć, że zapisałam się na SAL - http://salowewariacje.blogspot.com/
Niestety nie wiem co trzeba zrobić, żeby dodać tam posta. Ot taka niekumata jestem. Może mi ktoś podpowie. Tymczasem zamieszczam tutaj pierwsza odsłonę mojego kubeczkowego SAL-u.


6 komentarzy:

 1. Wow, rozwijasz się. Bardzo ładny rowerek. Szczerze mówiąc ja też najbardziej lubię taką gazetową wiklinę. Może zmień lakier, może z połyskiem, chyba musisz poeksperymentować.
  Chustecznikowi reanimacja wyszła na dobre, śliczny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rowerek świetny, i biała wersja i kolorowa. Masz z czego być dumna. Ja bym wersję białą przetarła czymś ciemno brązowym, ciekawe jak by to wyglądało? Chustecznik ogromnie mi się podoba. Nutki z przecierką to super pomysł.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja dawno nic nie plotłam..super wyszedł,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Podziwiam Cię, bo dla mnie papierowa wiklina to czarna magia. Wiem, ze to da się zrobić, tylko ja nie mam cierpliwości do takiej mrówczej robótki. Jak dla mnie, to wolę rowerek w pierwszej wersji, ale biały też jest ok.
  Chustecznik bomba! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Rowerek cudo bardzo mi się podoba. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rowerek wyszedł rewelacyjnie już go pozazdroszczę i cudny chustecznik i hafcik uroczy :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails