środa, 28 października 2015

ŁAPACZ SNÓW I ŚRODA U MAKNETY

Jako, że dziś środek tygodnia to spotykamy się u Maknety.

Zatem co czytam?

Zabrałam się tym razem za książki z biblioteki i chyba zacznę częściej odwiedzać tę instytucję.
Kiedyś czytałam tylko wypożyczone książki, później zaczęłam kupować, ale stwierdzam, że książki są strasznie drogie i czasem kiedy przeliczę ile na nie tracę, to sama jestem na siebie zła. Myślę więc, że warto zatem grzebać w bibliotece, ale z kupowania nigdy nie zrezygnuje. No, może z lekka ograniczę:)) Żałuje tylko, że nasza gminna biblioteka to obraz nędzy i rozpaczy. To w jakim jest budynku to już przemilczę choć słów krytyki na usta ciśnie się wiele, ale w środku to już mogłoby to choć wyglądać na bibliotekę. Tymczasem są to w sumie cztery pomieszczenia nie mające ze sobą nic wspólnego poza bałaganem, starością i niedbalstwem. Stare regały, stare meble, staruteńkie biurko które mimo szczerych chęci nie ma w sobie nic z vintage. Wszystko nieźle zdezelowane i zaniedbane...Koszmar!!!A robótkowo to właśnie wczoraj ukończyłam mój łapacz snów.Wisi już w sypialni na miejscu z myślą o którym był robiony.
9 komentarzy:

 1. Koronkowe łapacze są niezmiernie wdzięczne :) Mam nadzieje, że sprawuje się i sny złe rozprasza :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Łapacz snów-rewelacja chyba też sobie sprawię, bo mnie właśnie zainspirowałaś. Z książkami mam to samo, jak uświadomiłam sobie ile pieniędzy na nie wydaje to przeprosiłam bibliotekę, a zaoszczędzona kaska idzie na lepsze włóczki ;). Ps świetna ściana z białej cegły w sypialni

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny "Łapacz" i super pasuje do wystroju.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniały łapacz snów - doskonale pasuje do Twojej sypialni :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Łapacz świetnie się prezentuje w zaplanowanym miejscu. Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O, jak mi się ten łapacz snów podoba! Podobnie jak widoczny na zdjęciu fragment sypialni.

  Książki kupuję rzadko, ale często wypożyczam. Te, które stoją na moich półkach stoją tam od lat i są w dużej części zdobyczne - jakieś nagrody, prezenty itp.

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails