niedziela, 31 stycznia 2016

WPIS NIEDZIELNY

Nie mam zbyt co pokazać ale już mi było tęskno bez wpisu wiec dziś lekki wpis niedzielny:)
Zimy u nas już ani śladu i może lepiej ponieważ od jutra moje dzieciaki wracają do szkoły. Znów przez większość dnia będę sama w domu i może wreszcie zmobilizuję się do jakiś robót.
W sumie teraz też wciąż coś działam ale z racji tego, że to tajny projekt to pokażę go za jakiś czas. Dzisiaj za prośba mojej córki "pomogłam" jej w stworzeniu kartki urodzinowej dla pewnej Pani. Nie robię tego zbyt często zatem zarówno materiały jak i umiejętności u mnie nie są zbyt rozwinięte. Kupiłam wczoraj jakieś pomoce w Empiku i z dodatkiem tego co miałam w pudłach powstała taka oto kartka.Jako, że wpis dzisiaj o niczym konkretnym więc przedłużę go o klika hafcików.
Jakiś czas temu kupiłam w sh obrusiki ręcznie haftowane. Pokazałam je na moim drugim blogu i jedna z Was poprosiła mnie o zdjęcia haftów z których można by było odwzorować krzyżyki. Skoro mam już porobione te zdjęcia to może komuś się te wzorki przydadzą a zatem wrzucam:))))

Wyprane i wyprasowane czekają na następne święta. Z pewnością znajdą miejsce w moim domku:)
Życzę udanego tygodnia i ...do napisania:)

5 komentarzy:

 1. Wszystko mi się podoba! Kartka piękna kolorystycznie i oba świąteczno-zimowe obrusy przepiękne absolutnie! Pozdrowienia! Dobrego nowego tygodnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie to wygląda, super kartka, jak taka na ostatnią chwile to zrobiona rewelacyjnie, a hafty... brak mi słów... wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kartka cudowna, a hafciki urocze

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne obrusy! A kartka jak z bajki, 100 lat :) fajnie, mało kto obchodzi setne urodziny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna ta kartka :) A obrusy pięknie haftowane. Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails