niedziela, 26 kwietnia 2009

TROCHĘ TEGO , TROCHĘ TAMTEGO

Ciepło , cieplej, gorąco.......Pogada sprzyja choc deszcz mógłby popadac coby rośliny lepiej mogły rosnąc.Mój ogród jest coraz piękniejszy i daje mi wiele radości. Od jakiegoś czasu zwożę do mojego ogrodu stare pnie i korzenie. Ludzie czasem zadają mi pytanie po co ?Cóż, oczyszczam je , maluję impregnatem , bądź resztą jakiegoś lakieru który pozostał z jakiejś budowy mojemu mężowi i wystawiam w moim ogrodzie .Daje to na prawdę fajny efekt.
Ostatnio przeczytałam kolejny romans historyczny."Potęga uroku".Czasem lubię przenieśc się w zupełnie inne czasy, zapomniec o naszej nie rzadko szarej codzienności i poczytac o żarze miłosnego uniesienia. Ktoś może powie , że to mało ambitna literatura , ale ..... ja ją lubię.Zapraszam do pochłonięcia tej książki.
A robótkowo powoli ale do przodu.
Miałam też okazję ostatnio zachaczyc o pasmanterię .Zobaczcie moje zdobycze .Tylko skąd czas wziąśc na wyrobienie tego zapasu.

I specjalnie dla mojej siostry dalsza częśc "zachodów słońca na wsi".

3 komentarze:

 1. Ciekawy ten twój ogród. Gratuluję niebanalnych pomysłów w jego aranżacji. Zakupy robótkowe okazałe, teraz czekamy na gotowe dzieła. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł z pniami drzew . Nad morzem widziałam pnie drzew wypłukane przez fale , aż zrobiły się całkiem białe , miejscowi też je czymś malują i ustawiają w ogródkach . Powstają bardzo ładne kompozycje gdy już obrosną kwiatami i bluszczem .Ładne wełenki zakupiłaś szczególnie ta błękitna piękna . Zachody słońca masz super i to bez wyjeżdżania z domu.
  Pozdrawiam Yrsa

  OdpowiedzUsuń
 3. piekna dekoracja ogrodu:0..piekny ogrod...hmm..tak piekny jak zakupione wloczki:)..haha..oj bedziesz dziergac...czekam niecierpliwie na efekty pracy i ogrodowe i wloczkowe.,..pozdrawiam ania

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails