czwartek, 15 lipca 2010

NIE DZIEJE SIĘ NIC

Tak właśnie jest . Robótek nie tykam . Druty i szydełka mają zasłużony urlop .Pewnie zimą będą miały wzięcie a na razie zastój nad zastojami. Czytam gdy gotuję i czekam aż ziemniaki dojdą , większośc czasu "siedzę" w ogrodzie , czasem przeglądam wasze blogi i to właśnie wtedy mam wyrzuty , że u Was tak wiele się dzieje a u mnie.......KLAPA.
Wczoraj dostałam kolejna partię SZMATEK wiec dziś zanim wpakowałam je do pudła zrobiłam ot tak dwie broszki w szarościachA co ostatnio przeczytałam ?
A ogrom prasy tej lekkiej ,kolorowej z plotkami które w każdej są inne, no i ksiązek znów kilka
Książki wypożyczam z biblioteki . Fajnie byłoby miec je wszystkie ale przy tak wielu pasjach niestety coś muszę wybierac ze względów finansowych . A jako że włóczki z biblioteki nie wypożyczę to........
"I wciąż ją kocham " jest moja - prezent od moich dzieci.

3 komentarze:

 1. love your blog! beautiful


  http://wishmeluxe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

  Jeśli tak podaję linka:

  [LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa lektura Cię czeka w najbliższych dniach. W tym tygodniu przeczytałam "I wciąż ją kocham". A ja kocham Sparksa. Dżdżownicę też przegryzłam. A Norę Roberts lubię, więc jak już wpadnie w moje ręce, to od końca do początku ją pochłonę.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails