czwartek, 2 października 2014

MOJE CZYTANIE

Wciąż czytam i co prawda jedynie do poduszki ale od ostatniego razu znów nazbierało się kilka książek do pokazania."Przytul mnie" kupiłam w małej ale jak uroczej księgarni w Ustce. Kiedy przeczytałam pierwsze zdania opisu a w nich o tym, że bohater tej książki odziedziczył 5 kotów to juz wiedziałam, że to książka dla mnie.
Tak też było. Przeczytałam jednym tchem i szczerze polecam:)))"Wymarzony czas" to kolejna część "Wymarzonego domu" Magdaleny Kordel.
Kto czytał część pierwszą nie potrzebuje zachęty by sięgnąć po drugą część. Kto nie czytał części pierwszej niech po nią natychmiast sięgnie:)))Monika Szwaja znana pewnie wielu z Was. To chyba najnowsza z jej powieści i nic nie gorsza od poprzednich. Akcja toczy się w Szczecinie gdzie splatają się ścieżki różnych ludzi. Sytuacje jakie z tego wynikają, ich rozwój oraz nieprzewidywalność są wspaniale opisane przez autorkę. Polecam wyżej przedstawianą pozycję jak zresztą wszystkie dzieła Szwai.Myślę, że zarówno pierwsza jak i druga część książki Helen Fielding znana jest większości. Ja sięgnęłam po nie by móc przeczytać również jej trzecią część którą niedawno kupiłam. I tak jak "Dziennik..." był fajny tak druga część jakoś mnie nie ujęła. Dopiero pod koniec książki coś tam zaczyna się dziać ale....Cóż za to teraz jestem w trakcie czytania trzeciej części i ta bardzo mi się podoba:)))))


3 komentarze:

 1. Mnie tez te koty przekonałyby najbardziej :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak wieszczytam jak szalona i powiem Ci,że tak jak byłam fanką Fielding tak ostatnia częśc mnie rozczarowała.Podobnieze Szają niestety nie jest równa,czytałaś jej książkę ,nie pamietam tytułu ale coś w nawiązaniu Rozważna i romantyczna.Super dowcip i świetnie opowiedziana historia.Polecam Ci.Ja już niedługo pokażę co czytałam w wakacje i zapraszam Cię,może coś znajdziesz dla siebie:)Buziaki!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. zaciekawiłaś mnie bo porócz Bridget nie czytałam pozosytałych

  OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails