poniedziałek, 2 stycznia 2012

CHOINKA
Obiecałam, że pokażę moją tegoroczną choinkę co niniejszym czynię


Choinki z lat ubiegłych możecie zobaczyć TU i TU
w tym roku zmiana dekoracji choinki z czerwono -złoto -rudej na biało-srebrno -zieloną . Już od lat planowałam zmianę w strojeniu choinki ale każdego roku inne wydatki wyparły ten niekonieczny. Tego roku zaczęłam kupować ozdoby już na początku listopada i do świąt sporo ich zebrałam. Tuż przed strojeniem choinki dokupiliśmy jeszcze tylko światełka dlatego iż zeszłoroczny komplet zrobił nam niespodziewane BUMMM!!!! i niestety wylądował w koszu.
Bardzo podoba mi się ten wystrój choinki i choć wielu próbowało odwieść mnie od tego twierdzac, że kolorystyka ta jest zimna to ja trwałam przy swoim i nie żałują. Zielone bombki maja delikatne złote zdobienia co ociepla całość a i zieleń ich jest przyjemna dla oka.

2 komentarze:

  1. Ha! I nasze światełka w tym roku bummm! A co do wystroju choinki... Chyba nie boisz się szydełka? :) Dużo można samej zrobić. Mnie właśnie na szydełkowe bombki natchnął... emmm... totalny brak kasy, powiedzmy tak. No ale to tak, mimochodem...
    Choinka piękna! Nie zwracaj uwagi na innych: to Twoja choinka i masz prawo ozdabiać ją według swoich upodobań. Pierwsze zdjęcie fajne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne bombki. :) W tym roku dokupiłam też parę bombek. :)

    OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails