wtorek, 24 listopada 2009

DALEJ TO SAMO

Tworzę dalej . I dalej bożonarodzeniowo . Tym razem powstał wianuszek w kolorach jakie wybrał mój syn do remontowanego właśnie pokoju , który będzie jego. To znaczy i wianuszek jest synka i pokój tez będzie jego .
Powoli robię też styropianowe kule . Myślę o tym by wykonywac je różnymi stylami i kolorami . A mam sporo tych kul więc będę miała co pokazywac .Zauważyłam , że obdarowana przeze mnie osóbka pokazała już wymiankowy upominek więc chyba i ja mogę go pokazac u siebie .Wykonałam woreczek a do środka dodałam bombkę - karczoch i żółwika .Prezent który otrzymałam ja pokażę dopiero w mikołajki bo tak chyba zaplanowała Lucyna (chyba , że się mylę) .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
``````````````````````````````````````````````````````
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dużo czasu poswięcam na bieganie po waszych blogach i jestem pełna podziwu dla waszych prac .
Mam w związku z czytaniem Waszych postów pewien grzech na sumieniu . Jest to grzech zazdrości . Zazdroszczę tym wszystkim z was które wciąż piszą o wykonanych pracach na zamówienie a ja robię wciąż dla siebie , na prezenty bądź do przysłowiowej szuflady . Dostałam niby propozycję z pewnej galerii(pisałam o tym w poście już usunietym , ale może ktoś czytał) ale boję się podpisania umowy . Nie wiem jak taka współpraca wygląda tak naprawdę . Przecież ja nie posiadam zarejestrowanej działalności więc jak rozwiązac kwestię np. rachunków.Jak się rozliczyc z tego? Pytań jest wiele i .....niewiele zrozumiałam z umowy dlatego muszę się wstrzymac .A tak nawiasem czy wy wystawiając produkty w galeriach posiadacie z nimi jakieś umowy?Jak to jest?
Jedno jest pewne chciałabym dostac od Mikołaja listę zamówień na cały następny rok .
Bo....jak to osiągnac w inny sposób?
Doła mam , bo wydałam dziś dużo kasy na materiały do produkcji wszelakiej i nie wiem kiedy po raz kolejny mnie na takie szaleństwo będzie stac , a skoro prace i tak trafią do szuflady to skąd wziąśc materiały do dalszej produkcji .A życ bez tworzenia się nie da..............................

Acha ?! czy wie któraś a was jak wykonac takie cudo?
Ale mam dzis pytań......

2 komentarze:

  1. Miko, możesz swój prezent wymiankowy pokazać już dziś. A 6 grudnia pokaże u siebie wszystkie upominki zebrane razem.
    Karczochowe bombki śliczne! Pozdrawiam. Lucyna

    OdpowiedzUsuń
  2. Twoje karczochy sa przepiękne.

    OdpowiedzUsuń

Inne posty

Related Posts with Thumbnails